Nurullah

Genel Başkan

Nurullah Yabanigül 1986 yılında Sivas’ta dünyaya geldi. İstanbul’da başlayan öğrenim hayatını endüstri mühendisi olarak sürdürdü, yurt dışında aldığı eğitimlerin ardından İstanbul’a döndü. İnşaat ve turizm sektörlerinde faaliyetlerini sürdüren Yabanigül, çeşitli dernek ve sivil toplum kuruluşlarında aktif görevler üstlenmektedir. Kardeş Payı Derneği’nin kurucu yönetim kurulu üyesidir.

İsmail

Başkan Yardımcısı

1986 yılına İstanbul’da dünyaya gelen İsmail Kaplan aslen Kastamonuludur. Mimarlık eğitiminin ardından inşaat ve dekorasyon alanlarında şirket yöneticiliği yapan Kaplan evli ve iki erkek çocuk babasıdır. Kardeş Payı Derneği’nin kurucu yönetim kurulu üyesidir.

Hakan

Başkan Yardımcısı

Hakan Yaşar, 1986 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Bakırköy İmam Hatip Lisesi’nin ardından Anadolu Üniversitesi İlahiyat Bölümü ve İstanbul Bilgi Üniversitesi İş Sağlığı ve İş Güvenliği Bölümü’nü bitirdi. 2009 yılından itibaren çeşitli sivil toplum kuruluşlarında profesyonel görevler alan Yaşar, aslen Kastamonulu olup evli ve 2 çocuk babasıdır.

Enes

Genel Sekreter

1991 yılı İstanbul doğumlu olan Enes Yılmaz mobilya sektöründe faaliyet göstermektedir. Kardeş Payı Derneği’nin kurucu yönetim kurulu üyesidir.

Yasir

Sayman

1987 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Yasir Erkam Yavuz aslen Midyatlıdır. Ticaret ile meşgul olan Yavuz evli ve 2 çocuk babasıdır.

Cem

Üye

Cem Durgut 1986 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Bilgisayar mühendisliğinin yanı sıra profesyonel fotoğraf çalışmaları vardır. Kardeş Payı Derneği’nin yönetim kurulu üyesi olan Durgut evli ve 2 çocuk babasıdır.

Hasan Basri

Üye

Hasan Basri Üstün 1985 yılında Zonguldak’ta dünyaya geldi. Uluslararası işletme alanındaki lisans eğitiminin ardından ticaret ile iştigal etmektedir. Evli ve 3 çocuk babasıdır.

İbrahim

Üye

1987 yılında İstanbul’da dünyaya gelen İbrahim Gülle aslen Sivaslıdır. Diş hekimi olan Gülle evli ve 2 kız çocuğu babasıdır.

Burak

Üye

Burak Ceyhan 1988 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Ticaret ile iştigal eden Ceyhan evli ve 1 kız çocuğu babasıdır.

Safa

Üye

Bilgisayar mühendisliği eğitiminin ardından iş insanı olarak farklı sektörlerde faaliyet gösteren Safa Yasin Okumuş evli ve 3 çocuk babasıdır. Kardeş Payı Derneği’nin yönetim kurulu üyesi olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Nitelikli yardımlar için
bir araya gelelim

/